UPP - Партія Українських Патріотів

Закритий форум

Настанови

Поделиться
    Maxien SpyOn

Дата регистрации : 2010-07-19

Настанови

Сообщение  Maxien SpyOn в Пн Авг 09, 2010 9:11 pm

Як відомо, 12-го ввечері я поїду відпочивати, а тому хочу передати свої настанови та акк для подальшого розвитку Партії. Скоріш за все я не буду настільки активним і не зможу як раніше в усіх проектах і комітетах допомагати, я б волів би залишитися Головою ФінКому, як Ваша ласка.

Отже,
    Ключі від акаунтів я кину в ПМ(на форумі):
    - Мій акк буде доглядати Козак.
    - Акк Чеба буде доглядати Алекс.
    - Акк Костіана буде доглядати Антон.
    Приступаємо від завтра!тобто 10.08.2010

Розподіл годин:
    Бібліотека/Робота/Тренування/Відпочинок
    4-4-5-11

Парторга:
    Доручаю Козакові цим займатися. Все легко. Потрібно спочатку заййти на Оо грейн. Виставити усе зерно за 0.02. Одразу купити це зерно компанією Оо Фуд. Розподілити хліб однаково за ринками(Україна - Швеція - Перу). Якщо в Оо Фуд мало грошей, то потрібно взяти гроші з Оо Зерно(залишити не менше 150 грн.), або з парторги. Треба перевіряти скільки зароблено з Перу та Швеції і виводити в голд. Потім додавати зароблений голд відповідній темі для статистики(звіт Партії - там є тема, де рахується голд, зароблений іншими ліцензіями).Голд треба виставити на ринку(від компанії, а не ввід орги)

Тепер щодо інших справ.

Треба написати агітки, використовуючи іформацію з теми Наша Партія. Я думаю, що друга стаття буде про регламент. ідеї Партії, рівноправність партійців тощо. А третя буде про наші проекти, діяльність комітетів.

Треба написати Програму Партії)

Не забувати доповнювати історію та історію виборів Партії.

Пора запускати проект "держСвята"(все описано в темах "Проекти Партії" та "Дежсвята") Якщо встигну, то сам опублікую статтю о всіх святах. Першим святом буде "1000" - "Тисячник".

Оформлення статті "Свята 1000":
    Гадаю варто згадати відомі етапи історії єРеп, але не знаю їх) Чи можна згадати відомі етапи єжиття України, використовуючи історію на нац.форумі. Додати трохи пафосу, а взагалі, як показало "Укр.весілля", то варто зробити паті-чат Свята, та відсвяткувати там(ті, хто був на весіллі - ті знають про що я ) clown
    Гадаю, що варто подарувати 100 хліба нашого(80 грн.) та пушки з ГТС-ЮА(якщо ще не куплять ту фірму) - там зараз 75 пушок, які можна купити оргою(тільки з цінами не мудрити і не профукати). Теж 100 пухалок) А можна взагалі зробити так:
    Кожен коментар дарує вда подарунки наступному(ну придумаєте).

Варто запустити проект "ТОП троллів". Але я його не розписав, тож мб хтось..: Потрібно придумати "правила гарного читача"(в групі Контакта (найбільшої, української) є в новинах лінк на статтю подібну) і оголосити, що команда єЛайфа буде щотиждень опубліковувати ТОП троллів з описом всіх трольних штучек за тиждень і порушення "правила гарного читача". До речі, партійцям правила ОБовязково соблюдати)) Ця ж команда може опубліковувати і щотижневий огляд найкращих статтей(деяка інфо про проекти є в темі "Проекти"!!!)

Щодо виборів я все вже пояснив(Козак, памятаєш про 3 голди? pirat ) Усім активним гравцям розподіляйте роботу, ато наша праця буде до чорта... і в КР не бійтеся пускати=) Канцелярія - пора знайти норм Писаря, що буде знатися в справах партії і буде писати разом із якоюсь командою відповідні статті. Якраз Агітка дял новачків поки що досить. Не забуваємо про Вибори, коли теж треба буде відповідну агітку.

Курінь "джерело" - нема чого коментувати.

Дипломатичний Курінь - нехай вже Козак щось вирішує з аніме, бо РнРшники по ходу не будуть обєднуватися)

ФІнКом - все описав про роботу орги - не забувац оновлювати ту тему з Швецією та Перу. збирайте гроші на подарунки для Свят та гроші для розвитку Козаків. А взагалі, якщо буде 50 голд, то варто зробити ку 3 фірму, не міняти ціну, підняти хепінес на три.

Рекрутський - Анкету для партійців зробити, детмар вже цим займається...

Художній курінь - поки що оформлення ЦЬОГО ФОРУМУ та створення баннерів та юзербарів для нацюфоруму.

Верховний Курінь - не забуваємо звітувати.

козаки - нехай бажаючі стати Козаком організовують цей комітет, бо у нс нема активу і грошей) А інші допоможуть чим зможуть, але як помічники, а не організатори.

Здається, все. Я не знаю як зможу до відїзду допомагати(в тому числі в пунктах, які зазначив), тож Успіху Вам!

?????
    Гость

Re: Настанови

Сообщение  ????? в Вт Авг 10, 2010 12:59 am

Йєс, сер!

Текущее время Ср Сен 26, 2018 2:30 pm