UPP - Партія Українських Патріотів

Закритий форум

Менторы

Поделиться
    Admin
    Admin

Дата регистрации : 2010-05-21

Менторы

Сообщение  Admin в Сб Авг 07, 2010 6:45 pm

От действуюшей власти поступила просьба о назначении нескольких наших партийцев менторами. Можем ли мы их предоставить? Если да -кого?

Дата регистрации : 2010-07-19

Re: Менторы

Сообщение  Maxien SpyOn в Сб Авг 07, 2010 7:00 pm

Я б був би не проти комусь допомагати, так як частково вже був ментором. впринціипі у нас кожен може цим займатися, тож нехай вони самі висуваються. Я згоден стати ментором, але після приїзду. Я хотів створити нашому імідж нашому наступному Кошовому, як Кошовий-батько, що допомагає Всім) Тож Детмару треба, мабуть, у будь-якому разі) Я так розумію. що ментору потрібно лише допомагта розібратися в аспектах гри, а на форумі і в Сапорті(Корисними лінками вже займається Алекс) вже є багато чого. Тож це не так складно, лише проблема у військовій справі, але Алекс вчора багацьк одізнався, тож, мб, нехай опише десь те, що дізнався. Йому варто теж бути ментором, бо він мінстр Освіти. sunny

Отже, варто ІМХО бути Алексу та Детмару, а інші за бажанням та можливостями.

?????
    Гость

Сообщение  ????? в Сб Авг 07, 2010 7:40 pm

Поки що участі приймати не буду. Лінь Embarassed . Але якщо якщо у новачків будуть питання, з радістю відповідатиму на них.

Спонсируемый контент

Сообщение  Спонсируемый контент

Текущее время Ср Сен 26, 2018 2:27 pm