UPP - Партія Українських Патріотів

Закритий форум

Регламент Чат-конференсій.

Поделиться
    Maxien SpyOn

Дата регистрации : 2010-07-19

Регламент Чат-конференсій.

Сообщение  Maxien SpyOn в Пн Авг 02, 2010 9:01 pm

1. Чат-конференсії використовуються для вирішення термінових партійних питань. Конференції проводяться в скайп-чатах та в чаті на форумі.

2. Скликати засідання можуть члени Козацької Ради. Затверджувати питання дати та часу зборів мають право: Кошовий, Сотник, Військовий довбуш та Кошовий Підписарій(див.Структуру Партії). У відповідній темі форуму вони зобов"язані Великими, Чорними, Жирними Літерами опублікувати час, дату та місце наступних зборів.

3.1. На зборах можуть бути присутніми усі члени Партії. Право голосу мають: Козаки(зелений колір реплік), Актив(коричневий колір реплік), члени Козацької Ради(синій колір реплік).

3.2. На зборах обов"язково повинні бути присутні: Кошовий(або Сотник, як представник Кошового), Військовий довбуш, Кошовий підписарій. Кворум засідання становить третину від поточного складу усіх активних гравців(не враховуючи Козаків).

4.1. Усі присутні на партзборах мають право висувати свої ідеї та пропозиції.

4.2. Військовий довбуш здійснює поточне керування чат-засіданням за формою проведення Партзборів. За відсутністю Військового довбуша його повнаженя переходять до Сотника. Кошовий та Сотник можуть назначити будь-кого з активу(та КР) на пост спікера на одне засідання.

4.3. Кошовий підписарій зобов"язаний вести протокол засідання. За відсутністю Кошового підписарія його обов"язки можуть перейти до будь-кого з активу(та КР) на одне засідання за рішенням Кошового, або Сотника.

5. Усі повинні дотримуватися форми проведення Партзборів та не мають право перебивати Віськового довбуша.Форму проведення Партзборів мають право порушувати лише Кошовий та Сотник Партії.

ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ ПАРТЗБОРІВ

1. Військовий довбуш зобов"заний розпочати засідання наступними словами:
    "На правах Військового довбуша оголошую партзбори о такій-то годині такого-то числа відкритими"

2. Військовий довбуш зобов"заний перелічити усіх присутніх:
    "На зборах присутні стільки-то чоловік, що задовольняє Кворум чат-засідання.
    З них:
    Кошовий ім"я
    Сотник ім"я
    Вйськовий довбуш ім"я
    Кошовий Підписарій ім"я
    Козаків: кількість
    Активів: кількість
    Члени політради: кількість(враховуючи Кошового, Сотника, Військового довбуша та Кошового підписарія)
    Рядових Партіців: кількість"

3. Розгляд:
    а) Віськовий довбуш виставляє актуальні та термінові питання на облік денний:
    "Висуваю питання на розгляд засідання: назва питання та її опис."
    б) Дає слово іншим присутнім на засіданні для озвучення їх думок з приводу питання, яке розглядається. Має право давати слово по черзі, якщо всі відповідають хаотично, що шкодить проведенню засідання.
    "Слухаю Ваші пропозиції."
    в) Оголошує голосування:
    "Оголошую голосування: стисло суть питання"
    г) Підводить підсумки голосування:
    "За Стільки-то
    Проти Стільки-то
    Утрималось Стільки-то"
    д)Рішення прийнято/пропозицію відхилено

4. Оголошує про завершення засідання:
    "Оголошую засідання завершеним."

4.1. Передає слово Кошовому підписарію, який оголошує усі прийняті і відхиленні рішення за це засідання.

ФОРМА ПРОТОКОЛУ ЗАСІДАННЯ

Секретар публікує протокол у відповідній темі.

Протокол зборів Дата та час початку.

На зборах було: кількість
    З них:
    Кошовий ім"я
    Сотник ім"я
    Вйськовий довбуш ім"я
    Кошовий Підписарій ім"я
    Козаків: кількість
    Активів: кількість
    Члени політради: кількість
    Рядових Партіців: кількість

Регламент зборів:
    Номер. Питання:

Обговорення:
    цитати влучних думок на партзборах.

Голосування:
    За:кількість
    Проти:кількість
    Утрималось:кількість

Рішення прийняте!/Пропозицію Відхилено!

Висновок: підсумки, завдання для партійців, цхвалені винесеним питанням.
    Хто може оскаржати:
    Оскаржити рішення може лише Кошовий.

Секретар(або Кошовий Підписарій) зборів, ім"я

Последний раз редактировалось: Maxien SpyOn (Пн Авг 02, 2010 11:29 pm), всего редактировалось 1 раз(а)

Admin

Дата регистрации : 2010-05-21

Re: Регламент Чат-конференсій.

Сообщение  Admin в Пн Авг 02, 2010 11:13 pm

По Регламенту: цвет шрифта для козаков поменяй, по форме проведения сборов: пункт 2б думаю лишний. А так одобряю.

Текущее время Пн Дек 17, 2018 9:05 pm